header_corona_afstand_houden_300.jpg

LET OP: UPDATE 2

Leef mee met de bardienstplanners

en lees hun dagelijks dan wel wekelijks

vernieuwde verhaal. Met gratis TIPS!

- Aantal kantinemedewerkers gewisseld

- Aanvangstijd dinsdagmiddag team gewijzigd (stond verkeerd op KNLTB site!)

Wijzigingen zijn geel gemarkeerd


Op deze pagina staat de lijst met kantinediensten voor de komende voorjaarscompetitie. Als u onverhoopt op een bepaalde dag niet kunt, regel dan zelf een vervanger of wissel van dienst. De telefoonnummers staan achter alle namen. Geef de wisseling ook door aan de kantinecommissie. Bardienstmedewerkers mogen geen kantinedienst tijdens hun eigen competitiewedstrijden draaien.

Het pûdsje met wisselgeld kunt u tijdens winkelopeningstijden halen bij Freddy's Sport & Schoen aan het Heechein. Daar levert de laatste bardienstmedewerker het pûdsje ook weer in. Als de winkel gesloten is, kunt u het pûdsje in de brievenbus deponeren.
De gastspelers krijgen twee kopjes koffie van de vereniging, die op de zogeheten Eigen Verbruik-lijst worden bijgeschreven. De eerste bardienstmedewerker moet drie kwartier voor de aangegeven aanvangstijd aanwezig zijn, zodat u rustig koffie kunt zetten. De spelers worden een half uur voor de aanvangstijden verwacht. De tweede en eventueel derde bardienstmedewerker kan op de aangegeven tijden komen.
De door-de-weekse bardiensten tot 24.00 uur kunnen in overleg met het spelende team eerder worden beëindigd.
Let er op dat u bij het printen alle gegevens goed op papier heeft. Desgewenst kunt u ze voor uw eigen dienst controleren met de versie op de website.

Schema bardienst

Schema 1 hieronder is gesorteerd op naam. Schema 2 is gesorteerd op datum. De leden die competitie spelen, zijn (bijna) allemaal ingedeeld voor het meedraaien van de kantine.

Afkoop bardienst
De bardienst kan worden afgekocht voor een bedrag van 25 euro. Stuur daarvoor een mailtje naar secretariaat@tvakkrum.nl.

Elk team stelt het zeer op prijs als de kantinemedewerker komt opdagen. Het is bijzonder vervelend voor de teams als alles zelf geregeld moet worden.

Let op: Als je niet kan, graag onderling ruilen.

In de kantine komt een aftekenlijst te hangen.

 

 

Door Speeldatum Kantinedienst Wedstrijd Aanvang  Email Telnr
Ad van Dorrestein za, 02 jun 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-BILDTSE TC 3 13:30 ad.van.dorrestein@gmail.com 0566/653483
Alex Ziel wo, 09 mei 2012 18:45-21:00 AKKRUM 2-GREENSETTERS 2 19:00 alexziel@chello.nl 0566-688563
Alli Smiet wo, 30 mei 2012 18:15-20:30 AKKRUM 1-SURHUISTERVEEN 4 18:30 smiet@hetnet.nl 0566-651155
Angelique Tuinman geruild 2504 di, 10 apr 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-GALEFJILD 1 13:30 atuinman@kpnplanet.nl 0513-461226
Anne Dijkstra za, 02 jun 2012 15:30-17:45 Vervalt AKKRUM 1-NIEUWLEUSEN 1 13:30 adiijkstra2@wetterskipfryslan.nl 0566-652441
Anne Hof - vervanger komt di, 24 apr 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-JOURE 4 13:30 a.hof15@kpnplanet.nl 0566-652343
Anne Sybesma di, 15 mei 2012 15:30-17:45 AKKRUM 2-LAUSWOLT 2 13:30 a.sijbesma2@chello.nl 06-42916594
Anneke Goerres wo, 23 mei 2012 18:15-20:30 AKKRUM 1-HASKERHORNE 1 18:30 a.goerres@chello.nl 0566-651139
Ate Feenstra za, 28 apr 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-BILDTSE TC 1 13:30 0566-652346
Bernhard Kraan za, 21 apr 2012 12:00-14:15 AKKRUM 1-CREAM CRACKERS 16 10:00 b.kraan13@kpnplanet.nl 0566-650079
Colette Govaars za, 07 apr 2012 12:00-14:15 AKKRUM 1-VLIEGENDE BAL 1 10:00 postbus-colette@zonnet.nl 06-50860690
Corinne Bos do, 07 jun 2012 18:15-20:30 AKKRUM 2-WARTEN 1 18:30 corinne.bos@zonnet.nl 06-29414100
Eddie Wink do, 24 mei 2012 21:00-23:15 AKKRUM 1-APPELSCHA 1 19:00 info@switch-akkrum.nl 0566-652260
Erick Kroeze di, 24 apr 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-JOURE 4 13:30 erickkroeze@gmail.com 0566-840909
Ernst Beek za, 14 apr 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-READY AGAIN 1 13:30 e.beek683@chello.nl 0566-651877
Frans Rohling geruild 1004 wo, 25 apr 2012 18:15-20:30 AKKRUM 1-VEGELINSOORD 1 18:30 f.rohling@zonnet.nl 0566-650524
Fransisca Mast za, 21 apr 2012 9:45-12:00 AKKRUM 1-CREAM CRACKERS 16 10:00 info@aatrappen.nl 0566-624656
Fred Zondervan do, 26 apr 2012 20:30-22:45 AKKRUM 2-JUBBEGA 1 18:30 fredzondervan@hetnet.nl 0566-689579
Frederik Streekstra do, 12 apr 2012 18:15-20:30 AKKRUM 2-BEAMPIPERS 4 18:30 frstreekstra@gmail.com 0566-650589
Gerry van der Meer do, 31 mei 2012 18:15-20:30 AKKRUM 2-D.L.T.C. 1 18:30 vande241@planet.nl 0566-652587
Henk de Boer di, 17 apr 2012 15:30-17:45 AKKRUM 2-DE HORNE 2 13:30 h.boer750@chello.nl 0566-653896
Henk de Jager za, 28 apr 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-BILDTSE TC 1 13:30 hhjdejager@chello.nl 06 5205 0568
Henk Mulder geruild, zie 2905 di, 29 mei 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-GREENSETTERS 3 13:30 henkmulder58@planet.nl 0566-652614
Herman Bierma za, 12 mei 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-COLMSCHATE 2 13:30 h.bierma9@upcmail.nl 0566-651367
Jadi van Dijk geruild met Paul Muskens do, 19 apr 2012 21:00-23:15 AKKRUM 1-VLIEGENDE BAL 2 19:00 jadi@upcmail.nl 0566-840181
Jan Boshuis di, 22 mei 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-LEECHKAMP 3 13:30 mail@boshuis.eu 0566/631640
Jan Visser di, 17 apr 2012 13:15-15:30 AKKRUM 2-DE HORNE 2 13:30 visser.vdlaan@hetnet.nl 0566-650278
Jan Vrielink do, 26 apr 2012 18:15-20:30 AKKRUM 2-JUBBEGA 1 18:30 jan.vrielink@nutreco.com 0566-652709
Janke Hof  za, 07 apr 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-REEST 1 13:30 a.hof15@kpnplanet.nl 0566-652343
Janna Atsma - geruild 020612 wo, 11 apr 2012 18:15-20:30 AKKRUM 1-TRYEGEASTER 2 18:30 sietzeenjanna@hetnet.nl 0566-650868
Jens Kerkhof za, 14 apr 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-READY AGAIN 1 13:30 j.kerkhof20@chello.nl 0566-650345
Jitske Dijkstra za, 02 jun 2012 15:30-17:45 Vervalt AKKRUM 1-BILDTSE TC 3 13:30 jitske44@chello.nl 0566-652188
Kees Keuning wo, 11 apr 2012 20:30-22:45 AKKRUM 1-TRYEGEASTER 2 18:30 k.keuning@chello.nl 0566-652878
Koosje Zeeders di, 22 mei 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-LEECHKAMP 3 13:30 ibderoerganger@vcoheerenveen.nl 0566-650878
Liesbet van der Heide - geruild 110412 za, 02 jun 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-NIEUWLEUSEN 1 13:30 jvdheide@zonnet.nl 0566-652395
Maarten Bijker di, 15 mei 2012 13:15-15:30 AKKRUM 2-LAUSWOLT 2 13:30
Meinard Fransen do, 10 mei 2012 18:45-21:00 AKKRUM 1-TEN WOUDE 1 19:00 riui91hy@hetnet.nl 06-42916495
Menno Bokslag wo, 23 mei 2012 20:30-22:45 AKKRUM 1-HASKERHORNE 1 18:30 m.bokslag@accell-group.com">m.bokslag@accell-group.com 0566-840203
Mien van der Meer za, 07 apr 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-REEST 1 13:30 c.v.d.meer21@kpnplanet.nl 0566-651756
Mireille Bothof di, 08 mei 2012 15:30-17:45 AKKRUM 2-IN ET HOOLT 3 13:30 mbothof@hotmail.com 0566-650180
Nel Gorter do, 19 apr 2012 18:45-21:00 AKKRUM 1-VLIEGENDE BAL 2 19:00 0566-652175
Nicoline Koers wo, 18 apr 2012 18:45-21:00 AKKRUM 2-MANTGUM 2 19:00 nicoline_koers@hotmail.com 0566-650520
Olga de Groot za, 07 apr 2012 9:45-12:00 AKKRUM 1-VLIEGENDE BAL 1 10:00 o.grootroodt@upcmail.nl 0566-841946
Oscar Bohlander do, 07 jun 2012 20:30-22:45 AKKRUM 2-WARTEN 1 18:30 oscarbohlander@hotmail.com 0566-652441
Paul Muskens, geruild met Jadi van Dijk za, 12 mei 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-STANFRIES 1 13:30 p.muskens@hotmail.com 06-21513767
Philip Schippers wo, 18 apr 2012 21:00-23:15 AKKRUM 2-MANTGUM 2 19:00 philipschippers@gmail.com">philipschippers@gmail.com 0566-651367
Philip Schippers wo, 09 mei 2012 21:00-23:15 AKKRUM 2-GREENSETTERS 2 19:00 philipschippers@gmail.com">philipschippers@gmail.com 0566-651367
Philip Schippers wo, 16 mei 2012 21:00-23:15 AKKRUM 2-LAUSWOLT 3 19:00 philipschippers@gmail.com">philipschippers@gmail.com 0566-651367
Pieter Hania do, 10 mei 2012 21:00-23:15 AKKRUM 1-TEN WOUDE 1 19:00 info@aatrappen.nl 0566-624656
Frederik Streekstra za, 19 mei 2012 12:00-14:15 AKKRUM 1-GORREDIJK 1 10:00 frstreekstra@gmail.com  0566-650589
Remko Dijkstra do, 31 mei 2012 20:30-22:45 AKKRUM 2-D.L.T.C. 1 18:30 remkoencarla@kpnplanet.nl 0566-653746
Riek Klijnsma za, 19 mei 2012 9:45-12:00 AKKRUM 1-GORREDIJK 1 10:00 f.klijnsma@kpnplanet.nl 0566-689579
Rikus Rudolphi wo, 30 mei 2012 20:30-22:45 AKKRUM 1-SURHUISTERVEEN 4 18:30 info@itpolderhus.nl 06-18817351
Roland Mol za, 12 mei 2012 13:15-15:30 AKKRUM 1-COLMSCHATE 2 13:30 roland.mol1@me.com 06-29195506
Ruurd Kramer do, 12 apr 2012 20:30-22:45 AKKRUM 2-BEAMPIPERS 4 18:30 kramerrj@xs4all.nl 0566-651370
Sandra Lettinga di, 29 mei 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-GREENSETTERS 3 13:30 kroeslettinga@hetnet.nl 0566-650855
Sjoerd de Jong wo, 16 mei 2012 18:45-21:00 AKKRUM 2-LAUSWOLT 3 19:00 dejong78@online.nl 0566-650906
Tineke Smit za, 12 mei 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-STANFRIES 1 13:30 r.smit18@chello.nl 0566-840260
Ton van Zijp di, 10 apr 2012 15:30-17:45 AKKRUM 1-GALEFJILD 1 13:30 a.zijp3@upcmail.nl 0566-651435
Wil Witting wo, 25 apr 2012 20:30-22:45 AKKRUM 1-VEGELINSOORD 1 18:30 w.witting@hccnet.nl 0566-650061
Wim van Tricht di, 08 mei 2012 13:15-15:30 AKKRUM 2-IN ET HOOLT 3 13:30 wimvantricht@live.nl 06-50604894
Zus van der Heide do, 24 mei 2012 18:45-21:00 AKKRUM 1-APPELSCHA 1 19:00 jan.vanderheide@hetnet.nl 0566-651756

 

Per datum gesorteerd:

Speeldatum Wedstrijd Aanvang  Kantinedienst Door Email Telnr
za, 07 apr 2012 AKKRUM 1-VLIEGENDE BAL 1 10:00 9:45-12:00 Olga de Groot o.grootroodt@upcmail.nl 0566-841946
za, 07 apr 2012 AKKRUM 1-VLIEGENDE BAL 1 10:00 12:00-14:15 Colette Govaars postbus-colette@zonnet.nl 06-50860690
za, 07 apr 2012 AKKRUM 1-REEST 1 13:30 13:15-15:30 Janke Hof  a.hof15@kpnplanet.nl 0566-652343
za, 07 apr 2012 AKKRUM 1-REEST 1 13:30 15:30-17:45 Mien van der Meer c.v.d.meer21@kpnplanet.nl 0566-651756
di, 10 apr 2012 AKKRUM 1-GALEFJILD 1 13:30 13:15-15:30 Angelique Tuinman atuinman@kpnplanet.nl 0513-461226
di, 10 apr 2012 AKKRUM 1-GALEFJILD 1 13:30 15:30-17:45 Ton van Zijp a.zijp3@upcmail.nl 0566-651435
wo, 11 apr 2012 AKKRUM 1-TRYEGEASTER 2 18:30 20:30-22:45 Kees Keuning k.keuning@chello.nl 0566-652878
wo, 11 apr 2012 AKKRUM 1-TRYEGEASTER 2 18:30 18:15-20:30 Liesbeth van der Heide jvdheide@zonnet.nl 0566-652395
do, 12 apr 2012 AKKRUM 2-BEAMPIPERS 4 18:30 18:15-20:30 Frederik Streekstra frstreekstra@gmail.com 0566-650589
do, 12 apr 2012 AKKRUM 2-BEAMPIPERS 4 18:30 20:30-22:45 Ruurd Kramer kramerrj@xs4all.nl 0566-651370
za, 14 apr 2012 AKKRUM 1-READY AGAIN 1 13:30 13:15-15:30 Ernst Beek e.beek683@chello.nl 0566-651877
za, 14 apr 2012 AKKRUM 1-READY AGAIN 1 13:30 15:30-17:45 Jens Kerkhof j.kerkhof20@chello.nl 0566-650345
di, 17 apr 2012 AKKRUM 2-DE HORNE 2 13:30 15:30-17:45 Henk de Boer h.boer750@chello.nl 0566-653896
di, 17 apr 2012 AKKRUM 2-DE HORNE 2 13:30 13:15-15:30 Jan Visser visser.vdlaan@hetnet.nl 0566-650278
wo, 18 apr 2012 AKKRUM 2-MANTGUM 2 19:00 21:00-23:15 Philip Schippers philipschippers@gmail.com 0566-651367
wo, 18 apr 2012 AKKRUM 2-MANTGUM 2 19:00 18:45-21:00 Nicoline Koers nicoline_koers@hotmail.com 0566-650520
do, 19 apr 2012 AKKRUM 1-VLIEGENDE BAL 2 19:00 21:00-23:15 Jadi van Dijk jadi@upcmail.nl 0566-840181
do, 19 apr 2012 AKKRUM 1-VLIEGENDE BAL 2 19:00 18:45-21:00 Nel Gorter 0566-652175
za, 21 apr 2012 AKKRUM 1-CREAM CRACKERS 16 10:00 9:45-12:00 Fransisca Mast info@aatrappen.nl 0566-624656
za, 21 apr 2012 AKKRUM 1-CREAM CRACKERS 16 10:00 12:00-14:15 Bernhard Kraan b.kraan13@kpnplanet.nl 0566-650079
di, 24 apr 2012 AKKRUM 1-JOURE 4 13:30 13:15-15:30 Anne Hof - vervanger komt a.hof15@kpnplanet.nl 0566-652343
di, 24 apr 2012 AKKRUM 1-JOURE 4 13:30 15:30-17:45 Erick Kroeze erickkroeze@gmail.com 0566-840909
wo, 25 apr 2012 AKKRUM 1-VEGELINSOORD 1 18:30 18:15-20:30 Frans Rohling f.rohling@zonnet.nl 0566-650524
wo, 25 apr 2012 AKKRUM 1-VEGELINSOORD 1 18:30 20:30-22:45 Wil Witting w.witting@hccnet.nl 0566-650061
do, 26 apr 2012 AKKRUM 2-JUBBEGA 1 18:30 20:30-22:45 Fred Zondervan fredzondervan@hetnet.nl 0566-689579
do, 26 apr 2012 AKKRUM 2-JUBBEGA 1 18:30 18:15-20:30 Jan Vrielink jan.vrielink@nutreco.com 0566-652709
za, 28 apr 2012 AKKRUM 1-BILDTSE TC 1 13:30 13:15-15:30 Ate Feenstra 0566-652346
za, 28 apr 2012 AKKRUM 1-BILDTSE TC 1 13:30 15:30-17:45 Henk de Jager hhjdejager@chello.nl 06 5205 0568
di, 08 mei 2012 AKKRUM 2-IN ET HOOLT 3 13:30 15:30-17:45 Mireille Bothof mbothof@hotmail.com 0566-650180
di, 08 mei 2012 AKKRUM 2-IN ET HOOLT 3 13:30 13:15-15:30 Wim van Tricht wim.van.tricht@nutreco.com 06-50604894
wo, 09 mei 2012 AKKRUM 2-GREENSETTERS 2 19:00 18:45-21:00 Alex Ziel alexziel@chello.nl 0566-688563
wo, 09 mei 2012 AKKRUM 2-GREENSETTERS 2 19:00 21:00-23:15 Philip Schippers philipschippers@gmail.com 0566-651367
do, 10 mei 2012 AKKRUM 1-TEN WOUDE 1 19:00 18:45-21:00 Meinard Fransen riui91hy@hetnet.nl 06-42916495
do, 10 mei 2012 AKKRUM 1-TEN WOUDE 1 19:00 21:00-23:15 Pieter Hania info@aatrappen.nl 0566-624656
za, 12 mei 2012 AKKRUM 1-COLMSCHATE 2 13:30 15:30-17:45 Herman Bierma h.bierma9@upcmail.nl 0566-652338
za, 12 mei 2012 AKKRUM 1-STANFRIES 1 13:30 13:15-15:30 Jadi van Dijk jadi@houweling.nl 0620-004279
za, 12 mei 2012 AKKRUM 1-COLMSCHATE 2 13:30 13:15-15:30 Roland Mol roland.mol1@me.com 06-29195506
za, 12 mei 2012 AKKRUM 1-STANFRIES 1 13:30 15:30-17:45 Tineke Smit r.smit18@chello.nl 0566-840260
di, 15 mei 2012 AKKRUM 2-LAUSWOLT 2 13:30 15:30-17:45 Anne Sybesma a.sijbesma2@chello.nl 06-42916594
di, 15 mei 2012 AKKRUM 2-LAUSWOLT 2 13:30 13:15-15:30 Maarten Bijker  bijkers@hetnet.nl  0566 651590
wo, 16 mei 2012 AKKRUM 2-LAUSWOLT 3 19:00 21:00-23:15 Philip Schippers philipschippers@gmail.com 0566-651367
wo, 16 mei 2012 AKKRUM 2-LAUSWOLT 3 19:00 18:45-21:00 Sjoerd de Jong dejong78@online.nl 0566-650906
za, 19 mei 2012 AKKRUM 1-GORREDIJK 1 10:00 9:45-12:00 Riek Klijnsma f.klijnsma@kpnplanet.nl 0566-689579
za, 19 mei 2012 AKKRUM 1-GORREDIJK 1 10:00 12:00-14:15 Frederik Streekstra frstreekstra@gmail.com  0566-650589
di, 22 mei 2012 AKKRUM 1-LEECHKAMP 3 13:30 13:15-15:30 Koosje Zeeders ibderoerganger@vcoheerenveen.nl 0566-650878
di, 22 mei 2012 AKKRUM 1-LEECHKAMP 3 13:30 15:30-17:45 Jan Boshuis mail@boshuis.eu 0566/631640
wo, 23 mei 2012 AKKRUM 1-HASKERHORNE 1 18:30 18:15-20:30 Anneke Goerres a.goerres@chello.nl 0566-651139
wo, 23 mei 2012 AKKRUM 1-HASKERHORNE 1 18:30 20:30-22:45 Menno Bokslag m.bokslag@accell-group.com">m.bokslag@accell-group.com 0566-840203
do, 24 mei 2012 AKKRUM 1-APPELSCHA 1 19:00 21:00-23:15 Eddie Wink info@switch-akkrum.nl 0566-652260
do, 24 mei 2012 AKKRUM 1-APPELSCHA 1 19:00 18:45-21:00 Zus van der Heide jan.vanderheide@hetnet.nl 0566-651756
di, 29 mei 2012 AKKRUM 1-GREENSETTERS 3 13:30 15:30-17:45 Sandra Lettinga kroeslettinga@hetnet.nl 0566-650855
di, 29 mei 2012 AKKRUM 1-GREENSETTERS 3 13:30 13:15-15:30 Freek Klijnsma f.klijnsma@kpnplanet.nl 0566-689579
wo, 30 mei 2012 AKKRUM 1-SURHUISTERVEEN 4 18:30 18:15-20:30 Alli Smiet smiet@hetnet.nl 0566-651155
wo, 30 mei 2012 AKKRUM 1-SURHUISTERVEEN 4 18:30 20:30-22:45 Rikus Rudolphi info@itpolderhus.nl 06-18817351
do, 31 mei 2012 AKKRUM 2-D.L.T.C. 1 18:30 18:15-20:30 Gerry van der Meer vande241@planet.nl 0566-652587
do, 31 mei 2012 AKKRUM 2-D.L.T.C. 1 18:30 20:30-22:45 Remko Dijkstra remkoencarla@kpnplanet.nl 0566-653746
za, 02 jun 2012 AKKRUM 1-BILDTSE TC 3 13:30 13:15-15:30 Ad van Dorrestein ad.van.dorrestein@gmail.com 0566/653483
za, 02 jun 2012 AKKRUM 1-NIEUWLEUSEN 1 Vervalt 13:30 15:30-17:45 Anne Dijkstra adiijkstra2@wetterskipfryslan.nl 0566-652441
za, 02 jun 2012 AKKRUM 1-NIEUWLEUSEN 1 13:30 13:15-15:30 Janna Atsma sietzeenjanna@hetnet.nl 0566-650868
za, 02 jun 2012 AKKRUM 1-BILDTSE TC 3 Vervalt 13:30 15:30-17:45 Jitske Dijkstra jitske44@chello.nl 0566-652188
do, 07 jun 2012 AKKRUM 2-WARTEN 1 18:30 18:15-20:30 Corinne Bos corinne.bos@zonnet.nl 06-29414100
do, 07 jun 2012 AKKRUM 2-WARTEN 1 18:30 20:30-22:45 Oscar Bohlander oscarbohlander@hotmail.com 0566-652441

Agenda

09 juni 2024    10:00 - 18:00
Friesland Cup - eerste ronde - Balk-Akkrum
30 juni 2024    10:00 - 18:00
Friesland Cup - tweede ronde
08 sept 2024    10:00 - 18:00
Friesland Cup - finalerondes

240327 Logo brouns notariskantoor
 LogoKromme Knilles 1000