15112152_nacht_1200x300.jpg

De clubkampioenschappen 2016 voor senioren zijn in volle gang. Van 12 tot en met 24 sept. worden de wedstrijden gespeeld. In totaal doen zestien koppels mee in twee categorieën, te weten heren dubbel en gemengd dubbel. Hieronder staat het actuele wedstrijdschema en de uitslagen. De opgave voor de dames dubbel en de enkelpartijen was te gering. 

Technisch-commissielid Herman Stokman heeft de organisatie in handen een maakte onderstaand schema. Tijden die niet zijn vermeld, zijn niet beschikbaar wegens lessen of najaarscompetitie. 

De uitslagen graag direct na afloop opschrijven en mailen naar vcl@tvakkrum.nl

De poule-indeling is als volgt:

Heren Dubbel poule A Oscar Bohlander en Criss Roemers
  Willem Kraaij en Sjoerd de Jong
  Kees Keuning en Bernard Kraan
  Taeke Westra en Carlo Bloem
  Pieter Hania en Alex de Haan
   
Heren Dubbel poule B Ruurd Kramer en Herman Stokman
  Erick Kroese en Arnold Agema
  Meinard Fransen en Koosje Zeeders
  Johan van der Sluis en Durk Kooistra
   
Gemengd Dubbel poule C Koosje Zeeders en Meinard Fransen
  Elly Heerschop en Geert Heerschop
  Sandra Lettinga en Ruurd Kramer
  Klaske Bottema en Carlo Bloem
   
Gemengd Dubbel poule D Froukje Porte en Herman Stokman
  Colette Govaars en Alex de Haan
  Natasja van den Bos en Taeke Westra

 

Speelschema CK2016 (versie 6)

Maandag 12 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam Uitslag van de partij  
19.00 3 A 1 Willem Kraaij/Sjoerd de Jong - Oscar Bohlander/Criss Roemers 6-2 6-7 10-5 
20.30 3 C 5 Koosje Zeeders/Meinard Fransen - Elly en Geert Heerschop

6-1 6-1

Dinsdag 13 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
20.30 3 A 2 Kees Keuning/Bernard Kraan - Taeke Westra/Carlo Bloem

1-6 0-6

Woensdag 14 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
19.00 3 B 1 Ruurd Kramer/Herman Stokman - Johan van der Sluis/Durk Kooistra

4-6 2-6

20.30 3 B 3 Meinard Fransen/Koosje Zeeders - Ruurd Kramer/Herman Stokman 1-6 1-6
Donderdag 15 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
19.00 1       -    
19.00 2 B 2 Erick Kroese/Arnold Agema - Koosje Zeeders/Meinard Fransen 2-6 1-6 
19.00 3 C 6 Sandra Lettinga/Ruurd Kramer - Klaske Bottema/Carlo Bloem 4-6 2-6
20.30 1 A 3 Pieter Hania/Alex de Haan - Oscar Bohlander/Criss Roemers vervallen
20.30 2            
20.30 3 C 1 Koosje Zeeders/Meinard Fransen - Klaske Bottema/Carlo Bloem 6-3 7-6
Vrijdag 16 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
19.00 3 A 10 Willem Kraaij/Sjoerd de Jong - Pieter Hania/Alex de Haan 4-6 3-6
20.30 3 A 9 Taeke Westra/Carlo Bloem - Oscar Bohlander/Criss Roemers 6-3 6-0
Zaterdag 17 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
13.00 1            
13.00 2            
13.00 3            
14.30 1            
14.30 2            
14.30 3            
16.00 1            
16.30 2  A  Kees Keuning/Bernard Kraan  Pieter Hania/Alex de Haan 1-6 1-6 
16.00 3            
19.00 1  A  Kees Keuning/Bernard Kraan -  Oscar Bohlander/Criss Roemers 4-6 3-6
19.00 2            
19.00 3            
Zondag 18 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
10.00   B 6 Meinard Fransen/Koosje Zeeders - Johan van der Sluis/Durk Kooistra 1-6 2-6
13.00 1  A Willem Kraaij/Sjoerd de Jong - Kees Keuning/Bernard Kraan 6-3 6-1
13.00 2  D 2 Natasja v/d Bos/Taeke Westra - Froukje Porte/Herman Stokman 3-6 7-5 6-10
13.00 3            
14.30 1            
14.30 2 A 5 Taeke Westra/Carlo Bloem - Pieter Hania/Alex de Haan 6-2 6-2 
14.30 3 C 2 Elly/Geert Heerschop - Sandra Lettinga/Ruurd Kramer 1-6 1-6 
16.00 1            
16.00 2            
16.00 3            
19.00 1            
19.00 2            
19.00 3            
Maandag 19 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
19.00 3 B 5 Ruurd Kramer/Herman Stokman - Erick Kroese/Arnold Agema 6-2 6-0 
20.30 3 A Willem Kraaij/Sjoerd de Jong - Taeke Westra/Carlo Bloem vervallen
Dinsdag 20 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
20.30 3 C 4 Klaske Bottema/Carlo Bloem - Elly/Geert Heerschop 6-1 6-0
woensdag 21 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
19.00 3 C 3 Sandra Lettinga/Ruurd Kramer - Koosje Zeeders/Meinard Fransen 4-6 6-4 4-10
21.30 3 D 3 Froukje Porte/Herman Stokman - Colette Govaars/Alex de Haan 6-7 1-6
Donderdag 22 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
19.00 1 D  1 Colette Govaars/Alex de Haan - Natasja v.d. Bos/Taeke Westra 6-3 6-4 
19.00 2  4 Johan v/d Sluis/Durk Kooistra - Erick Kroese/Arnold Agema 6-4 6-1
19.00 3       -    
20.30 1     Koosje Zeeders/Meinard Fransen(C1) - Froukje Porte/Herman Stokman(D2) 3-6 1-6
20.30 2       -    
20.30 3       -    
Vrijdag 23 september              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
19.00 3     Klaske Bottema/Carlo Bloem(C2) - Colette Govaars/Alex de Haan(D1) 6-4 4-6 6-10
20.15  3     Pieter Hania/Alex de Haan (A2) - Johan v/d Sluis/Durk Kooistra (B1) 5-7 3-6
21.15 2     Taeke Westra/Carlo Bloem (A1) - Ruurd Kramer/Herman Stokman (B2) 6-2 6-2 
Zaterdag 24 sept.              
Tijd Baan Nr.   Naam   Naam  
               
15.00       2     Colette Govaars/Alex de Haan   Froukje Porte/Herman Stokman 6-3 6-3 
15.00 1     Taeke Westra/Carlo Bloem -  Johan v/d Sluis/Durk Kooistra 6-1 6-2
17.00 TVA     Prijsuitreiking       

Agenda

09 juni 2024    10:00 - 18:00
Friesland Cup - eerste ronde - Balk-Akkrum
30 juni 2024    10:00 - 18:00
Friesland Cup - tweede ronde
08 sept 2024    10:00 - 18:00
Friesland Cup - finalerondes

240327 Logo brouns notariskantoor
 LogoKromme Knilles 1000